Series
Ratings
78
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.0