Movies
Ratings
1543
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
The PredatorRated ★ 1.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0