Movies
Ratings
1593
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 0.5
BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 0.5
Father And DaughterRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
CargoRated ★ 3.5
ChefRated ★ 2.5
Dead to RightsRated ★ 2.0
High TensionRated ★ 3.5
A Serbian FilmRated ★ 2.0
TerrifierRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Snow BearRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0