Movies
Ratings
81
BedevilledRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5