Movies
Ratings
179
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5