Series
Ratings
22
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0