Movies
Ratings
555- Whispering WaterRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Slide Strum MuteRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- After MidnightRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0