Series
Ratings
213
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
All or Nothing: ArsenalRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0