Movies
Ratings
708
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.0
SiratRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 5.0
Hateshinaki ScarletRated ★ 1.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
The Running ManRated ★ 1.5
Concrete MarketRated ★ 2.0