Movies
Ratings
378
The RevenantRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
47 RoninRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Last Action HeroRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0