Movies
Ratings
853
Two ProsecutorsRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
EddingtonRated ★ 5.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5