Titles you rated
Their MarriageRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0- Umino HajimariRated ★ 2.5
DestinyRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0