Movies
Ratings
261
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0