Series
Ratings
32
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0