Movies
Ratings
69
Sentimental ValueRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Some Like It HotRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0