Movies
Ratings
1407
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
Caught StealingRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.0
Blue MoonRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 3.5- The King of EscapeRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
ShowgirlsRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0