Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0