Movies
Ratings
684
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 4.5