Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5