Series
Ratings
106
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5- CinderellaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5