Movies
Ratings
339
Frances HaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Project 30Rated ★ 0.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- Baby BathtubRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5