Movies
Ratings
432
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
GagarineRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0