Movies
Ratings
53
AmadeusRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0