Titles you rated
The TerminalRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Swing GirlsRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
MiraiRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5