Movies
Ratings
862
The WailingRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 0.5
GladiatorRated ★ 0.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 1.0
Rio 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 1.0
Cars 2Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 1.0
Casino RoyaleRated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 1.0
SkyfallRated ★ 0.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 1.0
ChloeRated ★ 3.0