Movies
Ratings
145
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Barbie and the Three MusketeersRated ★ 3.5
Barbie: A Fashion FairytaleRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Barbie and the Diamond CastleRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 3.5