Series
Ratings
42
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- おせんRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0