Series
Ratings
34
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.0
Secrets in the LatticeRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 3.5
Thunder Cloud Rain StormRated ★ 2.0
Romantic KillerRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Girl From NowhereRated ★ 4.0