Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Soundtrack #1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0