Movies
Ratings
289
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0