Series
Ratings
30
The GuestRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0