Series
Ratings
49
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The God of High SchoolRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
LookismRated ★ 0.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Baewooneun YeohaengjoongRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Today's WebtoonRated ★ 2.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.5