Titles you rated
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0