Movies
Ratings
12
The Truman ShowRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5- 函館でさよならRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5