Movies
Ratings
102
Still WalkingRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 1.0
TedRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 0.5
The TerminalRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 0.5
ForgottenRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5