Movies
Ratings
317
The FabelmansRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
RealRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0