Movies
Ratings
88
Love ForecastRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0