Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 1.5- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 1.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 2.5- 방과후 태리쌤Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.0