Movies
Ratings
342- The AnniversaryRated ★ 5.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 5.0- Standby, MomRated ★ 5.0
- Just Another FilmRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 2.5- Following the Shiny ObjectRated ★ 1.5
IdaRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.0
The WrestlerRated ★ 4.0- Surim’s FlowersRated ★ 2.0
- An Ordinary DayRated ★ 3.5
- My Family’s Shared LiverRated ★ 1.0
- Under the SunRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Girls on topRated ★ 3.5
Fly to the SkyRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 2.5