Series
Ratings
30
Fallout Season 2Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5