Series
Ratings
17- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 3.5
- Battle Fairy YukikazeRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0- Dirty Sexy MoneyRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 4.0
ForeverRated ★ 3.5
The White QueenRated ★ 4.0