Series
Ratings
13- Knight RiderRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 3.5