Series
Ratings
20
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5