Movies
Ratings
342
Taipei StoryRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
A Tale of SpringtimeRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0