Titles you rated
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
Intimate EnemiesRated ★ 1.0
Red CarpetRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0