Movies
Ratings
497
The Berlin FileRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The AmateurRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 4.0
Big George Foreman: The Miraculous Story of the Once and Future Heavyweight Champion of the WorldRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 5.0
The UnionRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5