Series
Ratings
60- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Queer EyeRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Turn Up CharlieRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0