Series
Ratings
30
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0