Movies
Ratings
852
PaprikaRated ★ 3.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The DivideRated ★ 2.5
The JacketRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5