Titles you rated
- HeartbeatRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 2.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
SwitchedRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5- FamilyRated ★ 4.5
- SomedayRated ★ 4.0
My Fantastic FuneralRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0